foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Radosna Niepodległa

10 listopada w ramach obchodów 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie wzięli udział w konkursie pieśni patriotycznej Radosna Niepodległa.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie

22 października w Radziszowie w Dworku Dzieduszyckich odbyło się spotkanie autorskie i zarazem  promocja książek pani Marty Krajewskiej oraz wernisaż ilustracji jednej z prezentowanych pozycji, autorstwa pani Magdaleny Szynkarczuk.

 

Czytaj więcej...

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

W piątek 27 X 2017r. liczna grupa uczniów – przedstawicieli większości klas (23 osoby) pojechała na Targi Książki do Krakowa.

 

 

Czytaj więcej...

"Kto przebrany, nie pytany"

... pod takim hasłem przebiegał dzień krawata i spódnicy. Uczniowie uniknęli pytania z wybranej lekcji jeśli przyszli 30 października do szkoły w krawacie lub spódnicy. To część zabawy z okazji Dnia Krawata i Spódnicy, którą zorganizował w szkole Samorząd Uczniowski. 

Czytaj więcej...

Niezwykła lekcja

W poniedziałek 16 października uczniowie z klasy 2c, pod opieką pani Marty Chorąży i Kamilli Jaśnikowskiej-Toboły wzięli udział w sesji popularno-naukowej, która odbyła się w Krakowie na Kopcu Kościuszki. Organizatorem uroczystości było I LO z Krzeszowic noszące imię Tadeusza Kościuszki. Patronatem honorowym sympozjum objął Senator RP Marek Pęk.

 

Czytaj więcej...