foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Gratulacje!!!

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi Bularzowi i Michałowi Piszczkowi z klasy II a, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Gratulujemy!!!

Po raz kolejny nasza trójka dziewcząt: Edyta Ślęzak, Karolina Moskała i Katarzyna Moskała zajęły I miejsce Powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie  i pierwszej pomocy.

 

 

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z poetką - Panią Ewą Lipską

Uczennica klasy III c Edyta Ślęzak w środę 29 listopada reprezentowała klasy gimnazjalne naszej szkoły w VII konkursie recytatorskim organizowanym przez ZSTE w Skawinie  „Poezja Ewy Lipskiej odkrywana na nowo”.

 

 

Czytaj więcej...

Mamy zwycięzcę w konkursie Z Jackiem Kaczmarskim o historii Polski!

Z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości Centrum Kultury Podgórze – Ośrodek Ruczaj zorganizowało konkurs Z Jackiem Kaczmarskim o historii Polski. Zadaniem uczestników było wykonanie interpretacji plastycznej do jednej z dwóch podanych piosenek.  W kategorii klasy 7 szkoły podstawowej, 2 i 3 gimnazjum III miejsce zdobyła Anna Lach (klasa 3c) za plastyczną interpretację piosenki ''barda Solidarności" Barykada. 

Czytaj więcej...

Radosna Niepodległa

10 listopada w ramach obchodów 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie wzięli udział w konkursie pieśni patriotycznej Radosna Niepodległa.

 

 

Czytaj więcej...