foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Sukces recytatorek

21 listopada odbyły się w naszej szkole eliminacje Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej. W szranki stanęło dwanaścioro uczestników, spośród których wyłoniono trzy zwyciężczynie. Zostały nimi: Ania Zabagło, Judyta Leśniak i Wiktoria Meus. W konkursie głównym Judyta i Wiktoria stanęły na podium. Gratulujemy! 

Czytaj więcej...

Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy Gabrieli Potaczek z klasy III a oraz Dominikowi Lelkowi z klasy III d, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Znaleźli się w grupie 611 gimnazjalistów z całego województwa, którzy 12 stycznia 2017 r.  będą się zmagać z zadaniami kolejnego etapu konkursowego.

 

Czytaj więcej...

Radosna Niepodległa w naszej szkole

W Gimnazjum nr 2 uroczyste obchody 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w dniach 14-15.11.2016 r. Nad ich przebiegiem czuwały nauczycielki historii - Małgorzata Kania-Niedbała i Kamilla Jaśnikowska-Toboła.

Czytaj więcej...

Pamiętaliśmy!

9 listopada pamiętaliśmy o gen. Ludwiku Pawlikowskim, któremu poświęcony jest Dąb Pamięci zasadzony przed naszą szkołą.

 

Czytaj więcej...

Stypednia naukowe dla naszych uczniów

Pan Marek Marzec, kierownik Wydziału Edukacji i Zdrowia, przyznał naszym uczniom stypendia naukowe za wyniki w roku szkolnym 2015/2016. Otrzymali je: Julia Dorosińska, Gabriela Miska, Gabriela Potaczek oraz Dominik Lelek. Gratulujemy!

 

Czytaj więcej...