foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Noc Naukowców 2017 

29 września grupa 11 uczniów naszej szkoły wzięła udział w „Nocy Naukowców” ukierunkowanej na matematykę i informatykę.

 

 

Czytaj więcej...

Gimnazjalny projekt

Zapraszamy do udziału w projekcie „Rozwijanie kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy u uczniów i uczennic gimnazjów w Gminie Skawina”. Projekt będzie realizowany w roku szkolnym 2017/2018 w formie zajęć pozalekcyjnych rozwijających kompetencje informatyczne oraz związane z przedmiotami przyrodniczymi i matematyką.

 

Czytaj więcej...

Uczennice klas gimnazjum SP nr 3 Skawinie na wycieczce do Niemiec

Magdalena Kowalczyk, Martyna Mazuga, Aleksandra Prochownik z klasy 2a oraz Paulina Sarnecka z klasy 2d w dniach 11 – 16.09.2017 r. przebywały na terenie Republiki Federalnej Niemiec w ramach projektu współpracy partnerskiej miast Peremyslany, Hürth i Skawiny, realizowanego wspólnie ze Skawińskim Stowarzyszeniem Partnerstwa Miast.

Czytaj więcej...

Rozpoczecie roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozpoczecia roku szkolnego 2017/2018, które odbędzie się 4 września.

 

Czytaj więcej...

WITAJCIE WAKACJE!

I oto nadszedł koniec roku szkolnego 2016/2017! Podczas uroczystości jego zakończenia Pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez oraz Pan Wicedyrektor Janusz Nowak wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Docenieni zostali również ci gimnazjaliści, którzy pilnie chodzili do szkoły i zyskali 100% frekwencję...

 

 

Czytaj więcej...