foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Nasi reprezentanci w grze terenowej

Przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w projekcie „Niezłomni – wyklęci 1944-1956. Bohaterowie antykomunistycznego podziemia” realizowanym przez LO i Szkołę Podstawową nr 2 w Skawinie. 5-osobowa grupa w składzie: Edyta Ślęzak (2c) oraz Katarzyna Moskała, Filip Jackowski, Bartłomiej Milc i Karol Nowak (2b) wzięła udział w grze terenowej i sesji historycznej. Gra terenowa odbyła się 28 lutego w Parku Miejskim.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści w Urzędzie Miasta i Gminy

Od stycznia do marca 2017 r. uczniowie kolejnych klas trzecich odwiedzali Urząd Miasta i Gminy Skawina. Wizyta ta związana była z realizacją podstawy programowej z wiedzy o społeczeństwie. Opiekunem uczniów z ramienia urzędu był  kierownik Wydziału Edukacji i Zdrowia Pan  Marek Marzec.

Czytaj więcej...

Przedstawiciele ZSTE w naszej szkole 

W poniedziałek trzecioklasiści uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów ZSTE w Skawinie. Goście zaprezentowali możliwości, jakie daje ta szkoła oraz efekty pracy podczas lekcji czy kół zainteresowań. Gimnazjaliści, przed którymi wybór szkoły, mieli też możliwość zadawania pytań, które mogłyby im ten wybór nieco ułatwić. 

 

Czytaj więcej...

Informacje o jakości powietrza

Od dzisiaj w naszej szkole pojawiać się będą informacje dotyczące stanu powietrza w Skawinie. Szukajcie piktogramów, które powiedzą Wam o aktualnym stanie zanieczyszczenia powietrza pyłem PM10.

 

 

Czytaj więcej...

                                      Recytatorski sukces Michała

Michał Szczyrbak z klasy I b zajął III miejsce w gminnych eliminacjach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w piatek, 3 marca, w pałacyku "Sokół" w Skawinie i tym samym zakwalifikował się do kolejnego - powiatowego - etapu. W konkursie wzięły też udział Anna Zabagło, Wiktoria Meus oraz Judyta Leśniak. Wszystkim gratulujemy wrażliwości na słowo poetyckie, a za Michała trzymamy kciuki!