foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Zebranie z rodzicami

Dyrekcja Gimnazjum nr 2 wraz z nauczycielami zapraszają na zebrania wszystkich rodziców z wychowawcami, które odbędzie się 21 września o godz. 17:00.

 

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z harcerzami

9 września odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas pierwszych z harcerzami i harcerkami szczepu „Korzenie” działającego przy naszym gimnazjum.

 

 

Czytaj więcej...

Narodowe czytanie

3 września w ponad 2000 miejsc w całej Polsce oraz za granicą odbyło się Narodowe Czytanie "Quo Vadis" H. Sienkiewicza. Skawina również czytała za sprawą pierwszego Czytelniczego Flash Moba.

 

Czytaj więcej...

Witamy na pokładzie!

1 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Co przyniesie? Zapewne wiele przyjemnych chwil, sukcesów, zadowolenia, ale pewnie też nieco stresów i odrobinę rozczarowań. Wszystkim życzymy jak najwięcej pozytywnych doznań i trzymamy kciuki za Wasze osiągnięcia! Witamy również Pierwszoklasistów, którzy rozpczynają przygodę w Gimnazjum nr 2 w Skawinie.

 

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Już w najbliższy czwartek pierwszy dzwonek. Zapraszamy do zapoznania się z harmongramem spotkań wychowawców z klasami I-III, a także z harmonogramem dowozów.

 

 

 

Czytaj więcej...