foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

6 lutego to Dzień Bezpiecznego Internetu od 2004 roku służy propagowaniu działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Niemiecki kreatywnie, czyli własne próby twórcze uczniów SP nr 3 w Skawinie

W ostatnim tygodniu stycznia b.r. uczniowie klas drugich gimnazjalnych podjęli się niełatwej sztuki tworzenia tekstu w języku niemieckim, redagując wpis na bloga poświęconego zwierzętom domowym.

Czytaj więcej...

Gratulacje!!!

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi Bularzowi i Michałowi Piszczkowi z klasy II a, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Gratulujemy!!!

Po raz kolejny nasza trójka dziewcząt: Edyta Ślęzak, Karolina Moskała i Katarzyna Moskała zajęły I miejsce Powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie  i pierwszej pomocy.

 

 

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z poetką - Panią Ewą Lipską

Uczennica klasy III c Edyta Ślęzak w środę 29 listopada reprezentowała klasy gimnazjalne naszej szkoły w VII konkursie recytatorskim organizowanym przez ZSTE w Skawinie  „Poezja Ewy Lipskiej odkrywana na nowo”.

 

 

Czytaj więcej...