foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Spotkanie z poetką - Panią Ewą Lipską

Uczennica klasy III c Edyta Ślęzak w środę 29 listopada reprezentowała klasy gimnazjalne naszej szkoły w VII konkursie recytatorskim organizowanym przez ZSTE w Skawinie  „Poezja Ewy Lipskiej odkrywana na nowo”.

 

 

Czytaj więcej...

Mamy zwycięzcę w konkursie Z Jackiem Kaczmarskim o historii Polski!

Z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości Centrum Kultury Podgórze – Ośrodek Ruczaj zorganizowało konkurs Z Jackiem Kaczmarskim o historii Polski. Zadaniem uczestników było wykonanie interpretacji plastycznej do jednej z dwóch podanych piosenek.  W kategorii klasy 7 szkoły podstawowej, 2 i 3 gimnazjum III miejsce zdobyła Anna Lach (klasa 3c) za plastyczną interpretację piosenki ''barda Solidarności" Barykada. 

Czytaj więcej...

Radosna Niepodległa

10 listopada w ramach obchodów 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie wzięli udział w konkursie pieśni patriotycznej Radosna Niepodległa.

 

 

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie

22 października w Radziszowie w Dworku Dzieduszyckich odbyło się spotkanie autorskie i zarazem  promocja książek pani Marty Krajewskiej oraz wernisaż ilustracji jednej z prezentowanych pozycji, autorstwa pani Magdaleny Szynkarczuk.

 

Czytaj więcej...

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

W piątek 27 X 2017r. liczna grupa uczniów – przedstawicieli większości klas (23 osoby) pojechała na Targi Książki do Krakowa.

 

 

Czytaj więcej...