foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Informacja dla Rodziców 

uczniów klas IV w roku szkolny 2017/2018

 

 

 

Czytaj więcej...

WITAJCIE WAKACJE!

I oto nadszedł koniec roku szkolnego 2016/2017! Podczas uroczystości jego zakończenia Pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez oraz Pan Wicedyrektor Janusz Nowak wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Docenieni zostali również ci gimnazjaliści, którzy pilnie chodzili do szkoły i zyskali 100% frekwencję...

 

 

Czytaj więcej...

Pożegnanie trzecioklasistów

W czwartek, 22 czerwca 2017 r. w naszym Gimnazjum odbyło się uroczyste pożegnanie klas III. Pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez wraz z panem Wicedyrektorem Januszem Nowakiem wręczyli trzecioklasistom nagrody, w tym te najważniejsze, czyli Ikary będące uhoronowaniem nie tylko doskonałych wyników w nauce czy sukcesów w konkursach, ale i aktywnej działalności na rzecz społeczności szkolnej.

 

 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2017/2018 a kwestia zmiany szkoły

Wydział Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie przypomina, iż zgodnie z nowymi przepisami oświatowymi, rodzice uczniów klas III i klas VI, mogą na własną prośbę przenieść dzieci do klas IV i VII szkół podstawowych, które powstały po przekształceniu gimnazjów. Więcej informacji poniżej.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zakończenia roku szkolnego 2016/2017

 

 

 

Czytaj więcej...