foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

ZAPISY
do

SZKOŁY PODSTAWOWOWEJ NR 3 
W SKAWINIE
ul. A. Mickiewicza 11 a

 

 

Czytaj więcej...

Informacje dla uczniów i rodziców szkół podstawowych

Szanowni Państwo,

w związku z  wdrażaną  z dniem 1 września 2017 r.  reformą oświaty  planowane jest przekształcenie  Gimnazjum nr 2 w  Skawinie w ośmioletnią  Szkołę Podstawową nr 3.

Zapewniamy:
jednozmianowość,

wyposażone klasopracownie,
świetlicę czynną w godz. 7:00-17:00,
bezpieczeństwo, kameralność,
wysoki poziom kształcenia
.
 
Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami.

Czytaj więcej...

Nauka to świetna zabawa!

Ponoć nauka przychodzi najłatwiej, gdy się przy niej dobrze bawić! Uczniowie klasy III A podczas jednej z lekcji potwierdzili tę prawdę, przygotowując zabawne scenki mające na celu powtórzenie niemieckich słówek. 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wyniki Szkolnego Konkursu Ekologicznego „Człowiek i środowisko”

7.04. 2017 r. 16 trzecioklasistów zmagało się z serią zadań w szkolnym konkursie ekologicznym „Człowiek i środowisko”. Konkurencja była duża,  a w finale pojedyncze punkty dzieliły pierwszą piątkę od pozostałych uczestników. Najlepszy w biologicznych zmaganiach po raz kolejny okazał się Dominik Lelek z kl. 3d , potem kolejno: Martyna Jakubowska- 3d, Gabriela Rakoczy – 3b, Weronika Sajduk – 3c i Aleksandra Kozik – 3a. Nagrodą dla zwycięskich uczniów jest udział w  warsztatach w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie  - finale  kolejnej edycji Gminnego Konkursu Ekologicznego.

 

Nowa sieć szkół w Gminie Skawina

Przygotowany i przedstawiony na sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Skawinie, 2 marca 2017 roku, projekt dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego uzyskał pozytywną opinię Małopolskiego Kuratora Oświaty. 

Czytaj więcej...