foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Szanowni Państwo,

W związku z wdrażaną z dniem 1 września 2017 r. reformą oświaty  i planowanym  przekształceniem  Gimnazjum nr 2 w Skawinie  w ośmioletnią Szkołę Podstawową

zapraszamy

na

"DNI OTWARTE"

które odbędą się  w  dniach:  16, 17, 20, 21 lutego 2017 r. w godzinach: 15.00 – 17.30  w budynku   Gimnazjum  Nr 2  w Skawinie.

Podczas  „DNI OTWARTYCH”  będzie można uzyskać informacje o  stanie przygotowań do rozpoczęcia pracy od 1 września 2017 r.  w SZKOLE PODSTAWOWEJ.

(dotyczy  uczniów klas: pierwszych, czwartych i siódmych SZKOŁY PODSTAWOWEJ)

Zapraszamy!!!

 

Informacje dla uczniów i rodziców szkół podstawowych

Szanowni Państwo,

w związku z  wdrażaną  z dniem 1 września 2017 r.  reformą oświaty  planowane jest przekształcenie  Gimnazjum nr 2 w  Skawinie w ośmioletnią  Szkołę Podstawową.  Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami.

Czytaj więcej...

"Każdy WAT na wagę złota"

Od 1 stycznia 2017 roku nasza szkoła zaczęła aktywnie wdrażać projekt „Każdy WAT na wagę złota – czyli małopolskie dzieci i młodzież uczą się, jak efektywnie oszczędzać energię w szkole”. Jest on częścią międzynarodowego przedsięwzięcia EURONET 50/50 MAX.

 

Czytaj więcej...

Koncert kolęd za nami!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami szkolnego konkursu "Muzyka na Boże Narodzenie" 2016, który odbył się 20.12.2016 r.

 

 

Czytaj więcej...

Niecodzienna lekcja

Gimnazjum nr 2, to szkoła, którą chętnie odwiedzają jej absolwenci. Jednym z nich jest  Dominik Kudła - obecnie student III roku ratownictwa medycznego. Poprowadził on zajęcia dla uczniów klasy II z pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Czytaj więcej...