foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

"Każdy WAT na wagę złota"

Od 1 stycznia 2017 roku nasza szkoła zaczęła aktywnie wdrażać projekt „Każdy WAT na wagę złota – czyli małopolskie dzieci i młodzież uczą się, jak efektywnie oszczędzać energię w szkole”. Jest on częścią międzynarodowego przedsięwzięcia EURONET 50/50 MAX.

 

Czytaj więcej...

Koncert kolęd za nami!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami szkolnego konkursu "Muzyka na Boże Narodzenie" 2016, który odbył się 20.12.2016 r.

 

 

Czytaj więcej...

Niecodzienna lekcja

Gimnazjum nr 2, to szkoła, którą chętnie odwiedzają jej absolwenci. Jednym z nich jest  Dominik Kudła - obecnie student III roku ratownictwa medycznego. Poprowadził on zajęcia dla uczniów klasy II z pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Czytaj więcej...

Kiermasz Świąteczny w szczytnym celu

We wtorek 8 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny, z którego dochód (67zł) przekazano na konto Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie. Wszystkim osobom, które wsparły tę akcję serdecznie dziękujemy!

 

Czytaj więcej...

Mikołaju nasz, przyjechałeś do nas dziś!

Święty Mikołaj zawitał dziś do Gimnazjum nr 2 - musieliśmy być wyjątkowo grzeczni, ponieważ Mikołajów było aż dwóch ;-). Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

 

Czytaj więcej...