foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Pożeganie klas III

W czwartkowe upalne popołudnie, spotkaliśmy się na uroczystym pożegnaniu klas III. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

Czytaj więcej...

Wspaniali absolwenci - 2016

Gimnazjum nr 2 w Skawinie pożegnało swoim tegorocznych absolwentów. Łez nie zabrakło...

 

 

 

Czytaj więcej...

Darmowe podręczniki w naszym Gimnazjum

Przypominamy, iż w naszym Gimnazjum obowiązują darmowe podręczniki do klas pierwszych i drugich. Oto listy podręczników do klas I-III na rok szkolny 2016/2017.

 

 

Czytaj więcej...

Debata szkolna

W piątek, 17 czerwca, społeczność Gimnazjum nr 2 zebrała się, by wziąć udział w debacie na temat naszej szkoły. Zorganizowali ją uczniowie działający w Parlamencie Gimnazjalnym oraz Uczniowskiej Komisji Edukacji, którzy również ją prowadzili.

 

 

Czytaj więcej...

Błażej najlepszy w gminie!

21 czerwca w Szkole Muzycznej w Skawinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród Burmistrza Miasta i Gminy Skawina dla Laureatów i Finalistów konkursów przedmiotowych oraz dla uczniów, którzy uzyskali co najmniej 91% punktów z egzaminu gimnazjalnego. Nasz uczeń Błażej Mioduszewski został uhonorowany, m.in. za NAJWYŻSZY INDYWIDUALNY WYNIK EGZAMINU GIMNAZJALNEGO W NASZEJ GMINIE!!! Uzyskał 100%!

Czytaj więcej...